فیلتر قلیایی کننده آب (فیلتر آلکالاین)

نویسنده: asantasfie | تاریخ: 5 مرداد 1395 | بازدیدها: 4134

0
جهت مشاهده ویدیو کوتاه خواص آب قلیایی برای بدن انسان روی لینک زیر کلیک کنید

خواص آب قلیایی برای بدن انسان

آب اسیدی برای بدن مضر و در عوض آب قلیایی مفید است. در اکثر موارد PH آب آنقدر بالا نیست که از خواص مثبت آب قلیایی بهره مند شویم، در نتیجه مهمترین دلیل استفاده از فیلتر قلیایی یا فیلتر آلکالاین بخاطر بالاتر بردن PH و استفاده از تاثیرات بسیار مثبت پزشکی آب قلیایی است.

دلیل دوم: ممکن است آب ورودی به دستگاه به هر دلیلی PH پایینی داشته باشد ( خاصیت اسیدی پیدا کند ) و یا اینکه بعد از تصفیه کامل و دقیق به دلیل کاهش یون ها و املاح، میزان PH آن کاهش یابد.

با استفاده از این فیلتر نه تنها احتمال ضعیف مصرف آب بصورت اسیدی برطرف می شود، بلکه می توان از خواص مثبت آب قلیایی بهره مند شد.

در حقیقت قلیایی شدن آب در دستگاه های تصفیه آب توسط مواد معدنی موجود در فیلتر آلکالاین ( کلسیوم و منیزیوم ) صورت می گیرد.

از خواص فیلترهای قلیایی کننده آب می توان موارد زیر را ذکر کرد

- قلیایی کردن: بازگرداندن موازنه PH با کاهش درجه اسیدی
- خواص آنتی اکسیدان: کمک به خنثی کردن رادیکالهای آزاد که باعث جلوگیری از صدمه به سلول ها و DNA می شود که نتیجه آن پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان ها مخصوصا سرطان دستگاه گوارش می باشد
- سوپر هیدراتاسیون (نفوذ پذیری و آبرسانی بالا) : کوچکتر بودن اندازه مولکولهای آب (حالت خوشه ای) که اجازه نفوز بیشتر آب را به سلول ها می دهد. نتیجه آب رسانی بهتر به سلول ها این است که مواد غذایی و اکسیژن بالاتری به سلول ها می رسد و از طرفی دی اکسید کربن با سرعت بیبشتری از سلول ها خارج می شود
- غنی سازی معدنی: شامل غلظت های بالائی از مواد معدنی قلیایی شامل کلسیم و پتاسیم می باشد که این مواد معدنی برای سلامتی انسان بسیار حیاتی هستند.
- غنی سازی اکسیژن : میزان اکسیژن محلول خون را افزایش می دهد.
- سم زدایی: از بین بردن مخاط ساخته شده در دیواره روده بزرگ که این عمل باعث افزایش توانایی بدن در جذب مواد مغذی می شود.
- پاکسازی : کمک به شستشو و دفع و دفع مواد زائد اسیدی و سمی که بیشتر نقاط بدن تجمع پیدا می کنند.
- انرژی زایی : یون هیدروکسیل (OH) با بار منفی در افزایش انرژی ، هوشیاری ذهنی و بالا بردن سطح کل هوشیاری بدن کمک می کند.
- شادابی و روشنتر شدن پوست: افزایش در میزان مواد مغزی و اکسیژن رسانده شده به پوست باعث شادابی آن خواهد شد.
- حذف آفت کش ها: آب قلیایی قوی با PH بالای 10.5 به حذف آفت کش ها از میوه ها و سبزیجات کمک می کند

آپلود عکس

پاسخ به چند سوال پیرامون آب قلیایی:

آیا استفاده از آب یونیزه قلیایی در دراز مدت می تواند تاثیرات نامطلوب بر روی بدن مصرف کننده بگذارد؟

خیر، با توجه به این نکته که بدن ما دارای ذات قلیایی است، اکثر فعالیت های روزمره ما نظیر ورزش کردن، صحبت کردن، تغذیه و غیره به اسیدی شدن بدن منجر می شود، با نگاه دقیق تر به این نکته که تغییر محیط مایعات بدن از محیط اسیدی به محیط قلیایی یک ضرورت برای حفظ سلامتی سلول ها و بافت های بدن می باشد مصرف طولانی مدت آب یونیزه قلیایی نه تنها هیچگونه تاثیرات بدی نداشته بلکه رفته رفته شادابی، تندرستی، نشاط و میل به زندگی را در بافت های درونی بدن زیاد می کند و در از بین بردن حالات عصبانیت، تنش و بیماری بسیار مفید می باشد
در طول مدت 40 تا 50 سال تحقیقات علمی در کشورهای کره ، ژاپن ، و مطالعاتی که به تازگی در کشور آمریکا صورت گرفته نشان داده آب یونیزه قلیایی هیچ گونه تأثیر سوء بر روی بدن نداشته و بصورت رسمی هیچ گزارشی مبنی براینکه آب یونیزه قلیایی برای بدن انسان مضر است وجود ندارد.

آیا آب یونیزه قلیایی بر روی پوست تاثیری دارد؟ این تاثیر چگونه است؟

بله، از لحاظ درون سلولی برای پوست بسیار مفید است. زیرا جذب آن از اندام های داخلی بدن (به دلیل یکی از ویژگی های آب یونیزه قلیایی که شامل کم حجم بودن یا کریستالی شکل بودن آن است) بیشتر شده و باعث شادابی و نرمی پوست می شود و دفع سموم از طریق پوست را افزایش می دهد

چرا مصرف آب قلیایی از بروز سرطان جلوگیری می کند؟

دکتر اوتو واربورگ علت اصلی سرطان را در سال 1923 کشف کرد و برای این کشف ارزشمند در سال 1931 موفق به دریافت جایزه نوبل شد. دکتر واربورگ در کشف خود به این واقعیت دست یافت که علت اصلی سرطان، کمبود اکسیژن است. او عقیده داشت سرطان، علل ثانویه زیادی دارد اما فقط یک علت اولیه دارد. علت اصلی یک چیز است و آن در همه انواع سرطان ها دیده می شود. دکتر واربورگ متوجه شد که سلولهای سرطانی دچار شرایط کمبود اکسیژن هستند و در حضور مقادیر بالای اکسیژن نمی توانند زنده بمانند.
همه سلول های طبیعی نیاز ضروری به اکسیژن دارند اما سلول های سرطانی می توانند بدون اکسیژن زندگی کنند. دکتر واربورگ عقیده داشت: 35 درصد از اکسیژن سلولی را اگر به مدت 48 ساعت قطع کنید ممکن است دچار سرطان شوند.بافتهای سرطانی اسیدی هستند در صورتی که بافتهای طبیعی قلیایی هستند.
سلولهای سالم، شرایط قلیایی و سلولهای بیمار، شرایط اسیدی دارند. سطوح بالای اسیدی در سلول سبب ایجاد بیماری می گردند. چون آب قلیایی و میزان بالای اکسیژن، حالت قلیایی را برای بافت ها ایجاد می کنند، بسیاری معتقدند آب قلیایی باعث کمک به پیشگیری از سرطان می شود.

آیا نصب فیلتر آلکالاین روی دستگاه تصفیه آب کار مشکلی است؟

خیر، شما می توانید خودتان به راحتی بدون نیاز به تخصص خاصی، این فیلتر را تهیه کرده و بر روی دستگاه تصفیه آب خود نصب کنید، درصورت نیاز به راهنمایی، همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود


موضوعات: فیلترها

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.